Otwarte Mistrzostwa Miasta Lubaczowa w lekkiej atletyce

Otwarte Mistrzostwa Miasta Lubaczowa w lekkiej atletyce

W dniu 15 czerwca na obiektach MOSiR Lubaczów odbyły się Otwarte Mistrzostwa Miasta Lubaczowa w Lekkiej Atletyce. Naszą szkołę w zawodach reprezentowali uczniowie: Łukasz Kogut, Piotr Bednarz, Łukaszczyk Vitalyi, Trybuch  Nazar, Muzyka Andrzej, Anna Rozhdestvenska raz nauczyciel Tomasz Kida. W kategorii kobiet nasza zawodniczka Ania okazała się najlepszą w trzech konkurencjach: pchnięcie kulą, skok w dal oraz bieg na 100m. W kategorii mężczyzn z kolei wyniki przedstawiały się następująco:
400 m
I miejsce               –              Tomasz Kida
II miejsce             –              Lukashchuk Vitaliy
III miejsce            –              Trybuch Nazar

1500 m
II miejsce             –              Piotr Bednarz
III miejsce            –              Lukashchuk Vitaliy

100 m
I miejsce               –              Muzyka Andrzej
II miejsce             –              Lukashchuk Vitaliy
III miejsce            –              Trybuch Nazar

pchnięcie kulą
II miejsce             –              Trybuch Nazar
III miejsce            –              Lukashchuk Vitalyi

skok w dal
II miejsce             –              Muzyka Andrzej
III miejsce            –              Lukashchuk Vitalyi

Zawody były kolejną okazją do integracji uczniów naszej szkoły z lokalnym środowiskiem sportowym i zaprezentowania swoich umiejętności lekkoatletycznych. Nasi uczniowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony, zostawiając na stadionie dużo zaangażowania i woli walki. Doświadczenie zdobyte podczas zawodów na pewno zaprocentuje
w przyszłości, podczas następnych mistrzostw.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY!