Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Zakończenia roku szkolnego 2017/2018 tradycyjnie rozpoczęło się uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym o godz. 8.30. Dalszy ciąg uroczystości miał miejsce w auli naszej szkoły. Swoją obecnością zaszczycili nas: p. Józef Michalik, starosta powiatu lubaczowskiego oraz rodzice uczniów.

Uroczystość ta była okazją do podsumowania całorocznej pracy, zarówno młodzieży, jak nauczycieli oraz pracowników szkoły. Pani dyrektor, w trakcie swojej przemowy, wymieniła najważniejsze zrealizowane działania oraz podzieliła się z obecnymi zamierzeniami na przyszłość. Głos zabrał również pan starosta, który podsumował mijający rok szkolny i złożył wszystkim życzenia udanego wypoczynku. Pani dyrektor wraz z wychowawcami poszczególnych klas wręczyła dyplomy i nagrody uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki oraz wyróżnili się pracą na rzecz szkoły, środowiska lokalnego lub wynikami w zawodach sportowych,  Rodzice tych uczniów odebrali listy gratulacyjne.

Był to szczególny dzień dla tegorocznych abiturientów zasadniczej szkoły zawodowej. Żegnali się oni z nami po okresie trzyletniej nauki. Był to czas, w którym nie tylko zdobywali wiedzę i kwalifikacje zawodowe, ale też okres zawierania przyjaźni i zdobywania wielu doświadczeń. Mamy nadzieję, że zawsze mile będą wspominać chwile spędzone w murach naszej szkoły oraz ludzi, z którymi się tu zetknęli. Życzymy powodzenia w dorosłym życiu i mamy nadzieję, że spotkamy się z nimi w szkołach dla dorosłych czy kwalifikacyjnych kursach zawodowych.

Na koniec uczniowie przedstawili przygotowaną przez siebie część artystyczną.

Wakacje są okresem zasłużonego wypoczynku po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy. Życzymy, aby były one radosne i pełne niezapomnianych wrażeń. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze na złocistych plażach, w górach czy nad jeziorami. Nie zapominajcie jednak o rozsądku i zawsze dbajcie o swoje bezpieczeństwo.

Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym 2018/2019.

DO ZOBACZENIA 😎  🙂