Nasi uczniowie wśród najlepszych

Nasi uczniowie wśród najlepszych

W dniu 20 września 2018 roku w Lubaczowie na trasie Dąbków – stadion MOSiR Lubaczów odbył się XXV Bieg im. Gen. Stanisława Dąbka. Bieg miał na celu upamiętnienie pamięci patrona szkoły gen. Stanisława Dąbka oraz popularyzację biegów masowych. W zawodach startowała młodzież szkolna z terenu powiatu lubaczowskiego. Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, zajmując wysokie lokaty. W kategorii dziewcząt I miejsce zajęła Agnieszka Sokół, natomiast wśród chłopców II miejsce zajął Krystian Sołtys.

 Naszą szkołę reprezentowali również: Niedzielski Jakub, Horilyi Eduard, Dorota Paweł, Brzyski Arkadiusz, Chapko Andrzej, Matys Daniel, Okruch Adrian, Żyławski Jakub, Buksak Kacper, Deneka Bartosz, Chernokur Yulia, Chornokur Viktoria, Duchenko Anzhelika, Furgała Maja, Voit Yelizaveta.

Młodzież do zawodów przygotowywał Tomasz Kida.