XX Współzawodnictwo Sportowe Szkół Powiatu Lubaczowskiego

XX Współzawodnictwo Sportowe Szkół Powiatu Lubaczowskiego

05.10.2018 r. ( piątek) w auli Zespołu Szkół w Oleszycach odbyło się
XX jubileuszowe Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół z terenu powiatu lubaczowskiego
za rok szkolny 2017/2018.

W spotkaniu uczestniczyli nauczyciele wychowania fizycznego, dyrektorzy szkół, wójtowie i burmistrzowie gmin lub przedstawiciele samorządów. Otwarcia spotkania dokonał Starosta Lubaczowski Józef Michalik, który najlepszym placówkom oświatowym oraz najlepszym nauczycielom pod względem wyników sportowych wręczył puchary, dyplomy i nagrody. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy Marty Zabrońskiej – Naczelnika Wydziału Oświaty i Spraw Społecznych. 

Uczniowie Zespołu Szkół w Oleszycach zajęli III miejsce we Współzawodnictwie Sportowym Szkół Powiatu Lubaczowskiego
za rok szkolny 2017/2018.

 Gratulujemy uczniom i nauczycielom oraz życzymy dalszych sukcesów!