I miejsce w konkursie Produkt Turystyczny mojej Małej Ojczyzny

I miejsce w konkursie Produkt Turystyczny mojej Małej Ojczyzny

Uczennice klasy I TŻ z naszej szkoły – Weronika Gudz i Kinga Kowalska – wzięły udział w 13 finale wojewódzkiego konkursu na „Produkt Turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”, który odbył się w Przeworsku w dniu 08.11.2018.  „Trzynastka” prześladowała dziewczyny, bo 13 edycja, 13 stanowisko konkursowe i 13 z kolei prezentacja. Okazało się jednak, że to szczęśliwa liczba, bo miejsce wcale nie było trzynaste, tylko pierwsze. Produktem turystycznym promowanym przez nasz zespół były bunkry Linii Mołotowa. Temat okazał się ciekawy i zyskał uznanie komisji oceniającej. Przygotowania do konkursu nadzorowała p. A. Kapel przy wsparci p. A. Dudzińskiej. Gratulujemy!