Spotkanie młodzieży z przedstawicielami delegacji amerykańskiej

Spotkanie młodzieży z przedstawicielami delegacji amerykańskiej

W środę mieliśmy przyjemność gościć w naszej szkole prelegentów 3. Kongresu 590: George Closea -prezesa SPECTRUM Group, Thomasa Lee – zarządzającego w Fundstrat Global Advisors, Roberta Jordana – amerykańskiego biznesmena zajmującego się budową dużych kompleksów mieszkaniowych, Ireneusza Lubaczowskiego – dyrektora Polskiej Izby Handlowej w USA oraz konsula generalnego w Nowym Jorku Macieja Golubiewskiego.

Spotkanie to było okazją dla uczestników wysłuchania doświadczeń i rad ludzi, którzy osiągnęli sukces w biznesie i życiu zawodowym. Dzielili się oni ze słuchaczami swoimi przemyśleniami i radami. Podkreślali znaczenie posiadania w życiu marzeń i wytrwałości w ich realizacji. Wskazywali na konieczność ciężkiej i wytężonej pracy oraz znalezienia mentora, który będzie wspierał w realizacji założonych celów. W swoich wypowiedziach zwracali uwagę na znaczenie przywiązania do tradycji, wiary i rodziny.