IX edycja konkursu Looking for talents

IX edycja konkursu Looking for talents

Przypominamy o konkursie recytatorskim Looking for talents, który odbędzie się 5 grudnia 2018 roku o godzinie 9.00 w auli Zespołu Szkół w Oleszycach. Tegoroczne spotkanie pod hasłem Może wydarzyć się wszystko, bo wszystko się wydarza” poświęcone będzie twórczości Marcina Świetlickiego – poety, prozaika, wokalisty zespołu Świetliki oraz Czarne Ciasteczka, laureata wieku prestiżowych nagród literackich. Uczestników – uczniów szkół podstawowych i średnich można jeszcze zgłaszać do najbliższego piątku 30.11.2018. Dla laureatów przewidziane są atrakcyjne nagrody. W komisji konkursowej gościć będziemy między innymi Pana Pawła Srokę – aktora rzeszowskiego Teatru Przedmieście i instruktora teatralnego.

Zapraszamy do udziału. Czekamy na Was!