Wieczór andrzejkowy w internacie

Wieczór andrzejkowy w internacie

W czwartkowy wieczór, 29 listopada w naszym internacie odbyły się andrzejki przygotowane przez Radę Młodzieżową Internatu. Nasi wróżbici pomagali wszystkim zainteresowanym poznać ich przyszłe losy: były tradycyjne wróżby z obierków z jabłek, wybieranie kubka z różnymi symbolami, przekłuwanie serc z imionami dziewcząt i chłopców, układanie w rzędzie butów. Największym powodzeniem cieszyło się lanie wosku, każdy w cieniu rzucanym przez woskowy odlew mógł dostrzec swoją piękną przyszłość i wymarzonego partnera. Wieczór andrzejkowy zakończył się integracyjną dyskoteką. Radosny dzień zabawy i wróżb przeniósł wszystkich w świat marzeń i fantazji, a wspomnienia o nich pozostaną na długo w pamięci wszystkich biorących w nich udział.