Zbiórka żywności TAK Pomagam!

Zbiórka żywności TAK Pomagam!

Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas w dniach 7-8 grudnia 2018 r. po raz kolejny wzięli udział w przedświątecznej zbiórce żywności „TAK Pomagam!” prowadzonej w Sklepie Groszek. Dzięki uprzejmości właścicieli sklepu oraz wsparciu ludzi wielkiego serca nasi wolontariusze uzbierali bardzo dużo suchej żywności, która została spakowana do paczek i rozwieziona do ludzi z naszej gminy, którzy najbardziej tego potrzebowali. Zbiórka żywności „TAK Pomagam!” odbywa się dwa razy w ciągu roku – w okresie przed Świętami Wielkanocnymi oraz Bożego Narodzenia. Zawsze widoczna jest ludzka hojność i chęć pomocy tym, którzy szczególnie w tym czasie nie mają tyle pieniędzy, by zrobić najpotrzebniejsze zakupy przedświąteczne. Dziękujemy wszystkim wolontariuszom i darczyńcom za każdy dobry gest i okazane serce.