Kawiarenki dla Mateusza i Bogdana

Kawiarenki dla Mateusza i Bogdana

W dniach 21.11.2018 oraz 6.12.2018 roku na długiej przerwie odbyły się w naszej szkole kawiarenki, które zostały zorganizowane przez Szkolne Koło Caritas. Brały w nich udział Natalia Chmiel , Iwona Krzyszkowska , Aleksandra Skoczyńska , Ewelina Stec , Martyna Kaźnica, Marcin Kopciuch, Weronika Panek, Kinga Padowska, Gabriela Furgała, Karolina Rebizant, Patrycja Krawiec, Łukasz Kogut i Paweł Mosieżny. Uczniowie i nauczyciele przychodząc do kawiarenki mogli napić się pysznej kawy lub herbaty przygotowywanej przez wolontariuszki SKC oraz skosztować ciast przez nich przygotowanych. Dla tych, którzy chcieli poczuć letnie smaki zostały przygotowane koktajle owocowe. Wolontariusze przez czas mogliśmy liczyć na wsparcie Pani Agaty Dudzińskiej, która sprawowała nad nimi opiekę oraz wspomagała ich w kwestiach gastronomicznych. Cały dochód z kawiarenki został przeznaczony na pomoc w rehabilitacji Mateuszowi Zającowi i Bogdanowi Kuźmikowi.