PODWÓJNE WICEMISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

PODWÓJNE WICEMISTRZOSTWO POWIATU W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

W dniu 17.12.2018 r. w Zespole Szkół w Lubaczowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców.

W wyniku zaciętej rywalizacji obie nasze drużyny zajęły II miejsca.

Drużyna chłopców występowała w następującym składzie; Pizun Grzegorz, Woszczak Kacper, Janusz Bartłomiej, Janczura Bartłomiej, Chmiel Jakub, Żyławski Jakub, Obirek Bartosz, Mazepa Kacper, Kogut Łukasz, Brzyski Arkadiusz, Juchno Tomasz, Sopel Jakub.

Drużyna dziewcząt występowała w składzie: Szaj Monika, Rębiś Aleksandra, Panek Weronika, Chowaniec Natalia, Nieckarz Katarzyna, Sokół Agnieszka, Kowalska Kinga, Broź Katarzyna, Masztalerz Beata, Voit Yelizaveta.

       Drużyny do zawodów przygotowywali i prowadzili nauczyciele w-f Kazimierz Wać i Tomasz Kida.