Ciekawe warsztaty dla uczniów klas gimnazjalnych i podstawowych

Ciekawe warsztaty dla uczniów klas gimnazjalnych i podstawowych

W dalszym ciągu w naszej szkole odbywają się warsztaty dla uczniów szkół gimnazjalnych i podstawowych. W piątek 01.03.2019 r. młodzież z gimnazjum lubaczowskiego uczestniczyła w warsztatach pt. Żywienie na wagę zdrowia” oraz „Jak się uczyć żeby umieć”.
Zapraszamy uczniów klas III gimnazjalnych i VIII SP z powiatu lubaczowskiego na ciekawe zajęcia. Przypominamy, że organizujemy warsztaty z następującej tematyki:

1 „Zaplanuj wycieczkę szkolną” (Poznanie zasad programowania i organizacji wycieczek szkolnych).
2 „Przygotowanie przyjęcia i obsługa klientów okolicznościowych” (Nabycie umiejętności dobierania menu do rodzaju przyjęć, doboru zastawy stołowej i sposobu dekoracji. Zapoznanie z zasadami obsługi).
3. „Żywienie na wagę zdrowia” (Poznanie zasad zdrowego trybu życia oraz skutków nieprawidłowego odżywiania).
4 „Śladami natury” (Kształtowanie umiejętności rozpoznawania gatunków drzew leśnych oraz gatunków zwierząt zamieszkujących lasy).
5 „SAM(A)projektuję swój ogród” (Rozwijanie aktywności twórczej i wyobraźni przestrzennej, wykonanie projektu ogrodu).
6 „Biznesowa gra planszowa” (Poznanie zasad funkcjonowania rynku, rozwijanie kompetencji społecznych, przedsiębiorczości, kreatywności, wyrabianie umiejętności negocjacji i pracy grupowej).
7 „Rośliny i zwierzęta w krajobrazie rolnym” (Popularyzacja wiedzy o środowisku przyrodniczym terenów rolnych).
8 „Rolnik ekologiczny” (Kształtowanie świadomości oraz postaw proekologicznych).
9 „Jak się uczyć żeby umieć” (Zidentyfikowanie przyczyn niepowodzeń w nauce. Zapoznanie z metodami uczenia się, mnemotechnikami, praca nad poprawą koncentracji na przykładzie języków obcych).