XVIII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Memoriał Andrzeja Czajki

XVIII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Memoriał Andrzeja Czajki

W dniu 21.05.2019 roku w Zespole Szkół w Oleszycach odbył się XVIII Turniej Piłki Siatkowej Chłopców o Memoriał Andrzeja Czajki. Udział wzięły następujące drużyny; SP Oleszyce, SP Stary Dzików, SP Nr 1 Lubaczów, ZS Oleszyce. Drużyny grały w systemie „każdy z każdym”, do dwóch wygranych setów. W wyniku zaciętej rywalizacji drużyny zajęły następujące miejsca.

                                   I miejsce – SP Nr 1 Lubaczów

                                   II miejsce – SP Stary Dzików

                                                                                      III miejsce – ZS Oleszyce

                                                                                      IV miejsce – SP Oleszyce

Po zakończeniu turnieju wszystkie drużyny zostały nagrodzone dyplomami i pucharami oraz przyznano nagrody rzeczowe dla dwóch najlepszych zawodników z każdej drużyny. Nagrody otrzymali następujący zawodnicy: Łukasz Hryniewicz i Dominik Szymański z SP Oleszyce, Klaudiusz Ozimek i Adrian Misiło z SP Stary Dzików, Piotr Gliniak i Maciej Furgała z SP Nr 1 w Lubaczowie, Grzegorz Pizun i Kacper Woszczk z ZS Oleszyce.  Turniej odbył się w miłej i sportowej atmosferze, organizator wspomniał o Patronie Turnieju, wieloletnim nauczycielu tutejszej szkoły śp. Andrzeju Czajce. Po turnieju młodzież została zaproszona na gorący posiłek i herbatę, przygotowaną przez synów Patrona Turnieju.

Skład drużyny Zespołu Szkół w Oleszycach: Grzegorz Pizun, Kacper Woszczak, Bartłomiej Janusz, Arkadiusz Brzyski, Łukasz Kogut, Bartosz Obirek, Kacper Buksak, Patryk Janczura. Drużynę do zawodów przygotowywał i prowadził Pan Kazimierz Wać.