III Powiatowy Turniej Dziewcząt

III Powiatowy Turniej Dziewcząt

W dniu 28 maja 2019 roku w naszej szkole odbył się III Powiatowy Turniej Dziewcząt w Piłce Siatkowej. W zawodach wzięły udział reprezentacje: SP z Cewkowa,  SP Oleszyce, SP Stary Dzików oraz Zespół Szkół w Oleszycach. Drużyny grały między sobą systemem „każdy z każdym”.

Po rozegraniu 6 meczów, kolejność miejsc przedstawia się następująco:

I miejsce – SP Stary Dzików

II miejsce – SP Cewków

                                                   III miejsce – ZS Oleszyce

                                                   IV miejsce – SP Oleszyce

Wszyscy uczestnicy zawodów zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i pucharami, a po turnieju czekał na nich słodki poczęstunek w kawiarence naszej szkoły przygotowany przez uczniów klasy II BS pod kierunkiem pani Agaty Dudzińskiej. Nasi goście mieli okazję poznać specyfikę i charakter pracy zawodów nauczanych w naszej szkole oraz obejrzeć bazę dydaktyczną.

Nasz  drużyna występowała w składzie: Monika Szaj, Weronika Panek, Aleksandra Rębiś, Natalia Chowaniec, Katarzyna Nieckarz, Agnieszka Sokół, Majka Chapko, Beata Masztalerz oraz Julia Kwaśniak. Opiekunem drużyny był Tomasz Kida