Powiatowa Licealiada w Biegach Przełajowych

Powiatowa Licealiada w Biegach Przełajowych

W dniu 10 października w Lubaczowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt i Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Po zaciętej rywalizacji drużyna dziewcząt zajęła II miejsce, a chłopców – III miejsce. Reprezentacja dziewcząt wywalczyła tym samym awans do dalszej fazy zawodów, które odbędą się 16 października w Przemyślu. Gratulujemy i życzymy powodzenia naszej drużynie w dalszej rywalizacji.

Skład reprezentacji dziewcząt: Chmiel Agnieszka, Furgała Maja, Jaremko Wiktoria, Piwudzka Klaudia, Piwudzka Mariola, Szeliga Martyna, Ważna Oliwia, Zelenska Veronika, Chernokur Yulia, Duchenko Anheliha, Sokół Agnieszka.
Skład reprezentacji chłopców: Balawender Piotr, Bębnik Rafał, Chmiel Marek, Dołhan Damian, Dorota Paweł, Dykyi Volodymyr, Matys Daniel, Misztal Jakub, Mróz Patryk Sopel Wiktor, Kiełbasa Jakub, Leja Benjamin.