Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół

Podsumowanie Współzawodnictwa Sportowego Szkół

W dniu 9 października 2019 w auli Zespołu Szkół w Oleszycach, odbyła się XXI edycja Posumowania Współzawodnictwa Sportowego Szkół z terenu powiatu lubaczowskiego.

Wyniki współzawodnictwa szkół średnich w roku szkolnym 2018/2019 przedstawiają się następująco:

I miejsce – Zespół Szkół w Lubaczowie – 208 pkt

II miejsce – Zespół Szkół w Oleszycach – 155 pkt

III miejsce – Liceum Ogólnokształcące – 111 pkt

Głównymi autorami sukcesu byli uczniowie naszej szkoły reprezentując ją na zawodach powiatowych, rejonowych i półfinałach wojewódzkich pod kierunkiem nauczycieli wychowania fizycznego pana Kazimierza Wać, który z drużynami piłki nożnej chłopców i tenisa stołowego chłopców zdobył tytuł mistrza powiatu, oraz pana Tomasza Kidy, który również zdobył mistrzostwo powiatu. Nauczyciele otrzymali nagrody w postaci dyplomów, które wręczył pan starosta Zenon Swatek. Za zajęcie II miejsca szkoła otrzymała dyplom i puchar, który odebrała pani dyrektor Maria Baran.

Życzymy naszym sportowcom dalszych sukcesów.