„Wyskocz polatać z klasą” – wycieczka klasy I TŻ

„Wyskocz polatać z klasą” – wycieczka klasy I TŻ

W środę, 30 października 2019 roku, klasa Ip TŻ dzięki wygranej w internetowym konkursie “Wyskocz polatać z klasą” miała możliwość darmowego pobytu w parku trampolin – Flypark Rzeszów.

Przed wyczerpującą zabawą, uczestniczyli w seansie filmowym w rzeszowskim kinie Helios. Korzystając z najnowocześniejszej sali kinowej obejrzeli wzruszający dramat biograficzny „Ikar. Legenda Mietka Kosza,” przedstawiający historię niewidomego geniusza fortepianu.
Następnie udali się do Flyparku, gdzie po krótkiej rozgrzewce, mogli korzystać ze wszystkich atrakcji, oczywiście pamiętając o bezpieczeństwie. Każdy próbował swoich sił  między innymi na ściance wspinaczkowej, rodeo, eliminatorze, rampie oraz ninja parku. Wszyscy świetnie się bawili i na pewno będą miło wspominać ten wyjazd.