Prezentacja „produktu regionalnego Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie ” na wagę pierwszego miejsca w konkursie wojewódzkim

Prezentacja „produktu regionalnego Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie ” na wagę pierwszego miejsca w konkursie wojewódzkim

Rokrocznie dwuosobowa drużyna reprezentująca naszą szkołę bierze udział w wojewódzkim konkursie na „Produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie” w Przeworsku. Konkurs jest organizowany przez Starostwo Powiatowe w Przeworsku, Kuratorium Oświaty w Rzeszowie i PTTK oddział w Rzeszowie.  Tym razem uczniowie: Łukasz Kogut i Bartosz Obirek opowiadali o miodach lubaczowskich, pszczelarstwie i korzyściach jakie daje uloterapia. Pokazali świece z wosku pszczelego i zaprosili na degustację miodu. W przygotowanie uczniów do konkursu aktywnie włączyli się nauczyciele: p. Marta Skiba, p. Marta Zawitkowska i p. Jan Wiśniewski. Serdecznie Państwu dziękujemy.