Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w naszej szkole!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w naszej szkole!

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to akcja promująca ideę przedsiębiorczości, świadomy rozwój i aktywną postawę wobec życia.

Jak co roku uczniowie ZS w Oleszycach włączyli się w tą kampanię.
Szkołę odwiedziło wielu znakomitych gości: Pan Mateusz Ozimek prezes firmy AGRO-SIOŁO Sp.z.o.o., działającej w branży rolniczej, Pani Krystyna Nieckarz- Jabłońska właścicielka firmy F.H.U. „KRIS” działającej w branży gastronomicznej, Pan Tadeusz Maksymowicz  inżynier nadzoru z Nadleśnictwa Oleszyce oraz Pan Marek Pudełko prowadzący firmę usługowo- budowlaną.
Zaproszeni goście przeprowadzili z uczniami inspirujące warsztaty i spotkania.
Przybliżyli tajniki prowadzenia własnej firmy, pokazali, że sukces można osiągnąć ciężką pracą, która daje satysfakcję i rozwija życiowe pasję. Zainspirowali młodzież do samodzielnego pogłębiania wiedzy z zakresu ekonomii, zarządzania i planowania. Podkreślali jak ważna jest motywacja i realizacja wyznaczonych celów. Podpowiadali, by nie bać się ryzyka i przełamywać wszelkie bariery.

Wszystkie spotkania i warsztaty były niezwykle cenną lekcją przedsiębiorczości.