XII Turniej Tenisa Stołowego

XII Turniej Tenisa Stołowego

Kolejny raz sukcesem naszych zawodników zakończył się XII Turniej Tenisa Stołowego Placówek Oświatowo – Wychowawczych i Szkół z Województwa Podkarpackiego. Turniej został zorganizowany 11 grudnia 2019 r., w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym, (rozpoczęcie i rozgrywki) oraz   w Zespole Placówek Szkolno – Wychowawczych w Jarosławiu, gdzie odbyło się zakończenie zawodów i rozdanie nagród zwycięzcom. Internat reprezentowało dwóch uczniów naszej szkoły Zenon Fedyk i Szymon Wojciechowski. Nasi reprezentanci, tak jak w ubiegłym roku, spisali się bardzo dobrze zajmując po raz kolejny czołowe miejsca. Trzecie miejsce zajął Szymon Wojciechowski, a dziewiąte Zenon Fedyk. Również w klasyfikacji drużynowej nasza reprezentacja zajęła po raz kolejny wysokie, drugie miejsce. W turnieju wzięło udział 40 zawodników  z 20 placówek oświatowo – wychowawczych z województwa podkarpackiego.

              Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.