Walentynki w internacie

Walentynki w internacie

Czym właściwie jest miłość? Te pytanie stawiają sobie ludzie tak długo, jak istnieje świat. W tym roku w Internacie Zespołu Szkół w Oleszycach z okazji walentynek został zorganizowany wieczór zabaw. W odświętnym wystroju, wśród serduszek, czerwonych balonów i wielu ozdób kojarzących się z miłością uczniowie brali udział w licznych zabawach, konkursach oraz układaniu puzzli walentynkowych. Wychowankowie mogli również przesłać sobie słowa sympatii, dzięki poczcie walentynkowej. Została również przygotowana wystawa własnoręcznie wykonanych kartek. Dobra zabawa oraz integracja – takie cele miała tegoroczna impreza walentynkowa.

Nie zapominajmy jednak, że miłe słowa i gesty możemy okazywać sobie przez cały rok!

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zaangażowanie!