…. Najlepsze….!!!

…. Najlepsze….!!!

W dniu 21.02.2020 w Zespole Szkół w Lubaczowie odbyła się Powiatowa Licealiada w Piłce Koszykowej Dziewcząt i Chłopców. W zawodach brały udział drużyny z LO Lubaczów, ZS Lubaczów oraz ZS Oleszyce. Drużyna dziewcząt z naszej szkoły wygrała wszystkie mecze i zajęła I miejsce.

Ostateczna klasyfikacja w kategorii dziewcząt:

I miejsce      – Zespół Szkół w Oleszycach

II miejsce      – Liceum Ogólnokształcące w Lubaczowie

III miejsce     – Zespół Szkół w Lubaczowie

Drużyna dziewcząt oprócz pierwszego miejsca wywalczyła awans do zawodów rejonowych, które odbędą się 05.03.2020 w Jarosławiu. Gratulujemy dziewczynom i życzymy dalszych sukcesów!!!

Szkołę reprezentowały: Biernat Klaudia, Chowaniec Natalia, Dec Aleksandra, Kurka Anastazja, Nieckarz Katarzyna, Piwudzka Mariola, Voit Yelyzaveta, Kołodziej Natalia, Sokół Agnieszka,                        Skali Klaudia.

Natomiast w kategorii chłopców drużyna naszej szkoły zajęła III miejsce. Chłopakom gratulujemy zaangażowania, woli walki i zwycięstwa.

Szkołę reprezentowali: Barszcz Kamil, Dykyi Volodymyr, Janczura Patryk, Obirek Bartosz, Paryniak Kacper, Rozmus Krystian, Woszczak Kacper