Pożegnanie Ś.P. Teresy Marczak

Pożegnanie Ś.P. Teresy Marczak

                                                                                                                        „Odeszłaś cicho, bez słów pożegnania.

                                                                                                   Tak jakbyś nie chciała, swym  odejściem smucić…

                                                                                                               Tak jakbyś wierzyła w godzinę rozstania,

                                                                                                            Że masz niebawem z dobrą wieścią wrócić”.

                                                                                                                                                            Ks. J. Twardowski

 

Z głębokim smutkiem i żalem zawiadamiamy o śmierci,  Pani Teresy Marczak  –  wieloletniego nauczyciela, wychowawcy, koleżanki, przyjaciela. Zapamiętamy  Panią Teresę, jako osobę ciepłą, serdeczną i życzliwą, która z prawdziwą pasją i ogromną odpowiedzialnością przekazywała uczniom swoją wiedzę, zaś spokój, opanowanie i łagodność dawały nam poczucie bezpieczeństwa.

Pani Teresa zawsze była otwarta na  potrzeby drugiego człowieka.  Była i będzie dla nas wzorem prawdziwego człowieczeństwa, pracowitości, sumienności, skromności, cierpliwości, dążenia do celu mimo trudności, zmagania się z bólem, chorobą i cierpieniem.

Żegnamy Naszego Przyjaciela, Oddanego swojej pracy Nauczyciela, Wspaniałego Człowieka, Panią Teresę Marczak, która przez wiele lat pracowała w szkole, wychowała wiele pokoleń mądrych i wspaniałych ludzi, Absolwentów naszej szkoły, dzieliła się swoją wiedzą i doświadczeniem, z pasją i zaangażowaniem pogłębiała kompetencje zawodowe młodzieży.

Odejście Pani Teresy jest dla nas bolesnym przeżyciem. Składamy wyrazy głębokiego współczucia wszystkim, których ta śmierć dotknęła, łącząc się w smutku, żalu  i  modlitwie.

Pogrzeb Ś.P. Teresy Marczak odbędzie się 30 maja 2020 r. o godz. 10:00 w kościele parafialnym w Trzebownisku.

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy,

uczniowie Zespołu Szkół w Oleszycach