Matura 2019/2020

Matura 2019/2020

Szanowni Rodzice Maturzystów, Drodzy Maturzyści naszej szkoły!

Od 08.06.2020 r. rozpoczynają się egzaminy maturalne. W związku z pandemią koronawirusa uległy zmianie zasady i harmonogram egzaminu maturalnego. Egzamin ustny nie odbędzie się. Przed przystąpieniem do egzaminu proszę o zapoznanie się z  Aktualnym harmonogram egzaminu maturalnego, Wytycznymi w sprawie organizowania i przeprowadzania egzaminów zewnętrznych przygotowanymi przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Główny Inspektorat Sanitarny, Procedurami przeprowadzania i organizowania egzaminu maturalnego w Zespole Szkół w Oleszycach, zamieszczonymi na stronie szkoły w zakładkach: Egzamin maturalny, Nauczanie zdalne.

Proszę o śledzenie informacji na temat organizacji egzaminu maturalnego na naszej stronie www i stronach:

Życzę powodzenia na egzaminie!