Cukiernik.ok-page-001tpszczelarzOK-page-001

CUKIERNIK, TECHNIK PSZCZELARZ

Ogłoszenia


Kierunki kształcenia

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.16

KKZ dla kwalifikacji RL.16 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 475 godzin.

 

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017 - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

Czas trwania KKZ dla kwalifikacji RL.03

KKZ dla kwalifikacji RL.03 właściwej dla zawodu rolnik realizowany jest na podstawie modułowego programu nauczania.

Program KKZ obejmuje 585 godzin.

 

SEMESTR 2 - rozpoczęcie zajęć 26.01.2018 r. - HARMONOGRAM ZAJĘĆ

 

SEMESTR 1- rozpoczęcie zajęć 29.09.2017- HARMONOGRAM ZAJĘĆ

WYKAZ SAL

 


 

Informujemy, że kurs nauki jazdy (teoria 30 godz. i nauka jazdy ciągnikiem rolniczym 20 godz.) realizowany jest w ramach programu nauczania i jest bezpłatny!

Uwaga!

Ososby, które chcą zdawać egzamin zewnętrzny na prawo jazdy kat. T muszą dostarczyć do skretariatu szkoły Profil Kandydata na Kierowcę. W innym przypadku nie będzie możliwe podejście do egzaminu w WORD.

Szczegółowych informacji udziela kierownik kształcenia praktycznego.

- technik leśnik

- technik agrobiznesu

- technik rolnik

- technik żywienia i usług

  gastronomicznych

- technik ekonomista

- technik ekonomista

- technik architektury krajobrazu

- technik obsługi turystycznej

- technik hotelarstwa

- technik pszczelarz nowość

- ogrodnik

- rolnik

- kucharz

- cukiernik nowość

- operator maszyn leśnych

Spotkanie klasowe po latach....

DSC 1007Pierwsze spotkanie klasowe absolwentów Liceum Ekonomicznego po osiemnastu latach odbyło się 04.08.2017r.
Na pomysł zorganizowania spotkania wpadli Basia i Paweł. No, a potem jego realizacja.
Jedno
przyjechało z Niemiec, drugie z USA przyleciało. Nie było łatwo zebrać wszystkich,
bo a to porozjeżdżali się po świecie no i okres wakacyjno – urlopowy. Ale, jak na pierwsze spotkanie, przybyła spora grupa. Zaplanowali najpierw spotkanie w murach szkoły z panią dyrektor dr Marią Baran, która pokazała im jak zmieniła się szkoła od czasu kiedy otrzymali świadectwa ukończenia Liceum Ekonomicznego w 1999 roku.

Byli mile zaskoczeni – piękną, nowoczesną szkołą, wspaniale wyposażoną, z atrakcyjną ofertą kształcenia. Po odwiedzinach w szkole Joasia (koleżanka z klasy – menadżer lokalu) zaproponowała spotkanie niedaleko szkoły, bo „Pod Księcia Górką”. I tu było fantastycznie. Wraz z „młodzieżą szkolną” wspominali minione lata 1995-1999 pani dyrektor, wychowawcy pani profesor Krystyna Sosnowska oraz pan profesor Władysław Drop. Tematów nie brakowało. Wszyscy byli ciekawi jak ułożyło się każdemu z obecnych i pozostałym. Wszyscy niby ci sami, a nie ci sami. Młodzi, emanujący ciepłem, serdecznością, mądrością życiową, dzielący się dzielący dotychczasowymi doświadczeniami. Atmosfera spotkania była świetna, wspólne zdjęcia i postanowienie zorganizowania kolejnego spotkania (miejmy nadzieję w większym gronie) za rok. A wcześniej na 45-leciu szkoły, na które każdy otrzymał zaproszenie od pani dyrektor.

DSC 1028


DSC 1013

DSC 1017

Panel logowania

online

Obecnie na stronie:

  • 5 Gości

Zespół Szkół w Oleszycach

ul. Zielona 1a
37 - 630 Oleszyce
email: zs@eoleszyce.pl
tel. 16 63 15 055 

  mob. 605 15 38 92 
fax. 16 63 15 055